Jesteśmy małżeństwem, dodajemy sobie nawzajem skrzydeł, stąd nazwa naszej marki. Od momentu, kiedy mamy siebie, czujemy, że nasze dni i codzienność są niezwykłe. Kochamy podróżować na własną rękę, otaczać się naturą, poznawać i czuć wolność w powietrzu. Nieustannie wędrujemy, fotografujemy – poszukując prawdy w otaczającym nas świecie i ludziach.

Co jest dla Nas ważne w życiu? Po wielu różnych doświadczeniach wiemy, że przede wszystkim zdrowie! Wierzymy w moc miłości oraz w dobro, które powraca. A o czym marzymy? O wzajemnym szacunku wśród ludzi, o małym domku z sadem oraz powrocie do Czarnogóry!

Pasja do fotografii towarzyszy nam od wielu lat. Na początku fotografowaliśmy głównie krajobrazy, przyrodę, faunę i florę, gwiazdy, co było mocno związane z fotografią podróżniczą. Maroko, Indonezja, Turcja, Brazylia, Indie, Islandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Tajlandia, Peru, Włochy, Albania i ukochana Czarnogóra – m.in. te kraje umożliwiły nam patrzenie na świat z innej perspektywy, nauczyły utrwalać spojrzenie.

Następnie w centrum uwagi znalazł się człowiek, co otworzyło nas na różne dziedziny fotografii. Nasze doświadczenie związane jest w dużej mierze z portretami ludzi. Portretami ślubnymi, portretami rodzinnymi, portretami dzieci, ale także portretami wizerunkowymi, biznesowymi czy też portretami zakochanych.

Dużo tych kategorii? To prawda! Jak zapewne zauważycie po naszych zdjęciach – lubimy naturalność, spontaniczność i wędrujemy po różnych stylach fotografii, nie chcąc być zamkniętym w jednej szufladzie, stąd ludzie, gwiazdy, architektura, krajobrazy, góry… Staramy się zawsze o zdjęcia twórcze, które będą miały w sobie coś wyjątkowego. Poruszamy się po wielu kategoriach fotografii, żeby wciąż się rozwijać.