WSPÓŁPRACA

Realizujemy zdjęcia głównie na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce, ale nie wahajcie się napisać, jeśli sesja dotyczy innego regionu. Jesteśmy mobilni, uwielbiamy podróże – te małe i te duże!

Jesteście zainteresowani sesją fotograficzną, chcecie nawiązać współpracę przy innym projekcie, a może potrzebujecie wsparcia graficznego? Napiszcie do nas wiadomość e-mail, opiszcie Wasze potrzeby, podajcie jak najwięcej szczegółów i nie zapomnijcie o wskazaniu terminu. Dzięki temu szybciej damy Wam konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Jeśli jednak potrzebujecie pilnego kontaktu, zapraszamy po prostu do kontaktu telefonicznego. Pozwólcie, by Wasze dni były równie uskrzydlone. Poznajmy się!

 

address:

Śląsk, Małopolska, Podkarpacie

phone:

+48 883 907 268

KIM JESTEŚMY?

Nieustannie wędrujemy, fotografujemy – poszukując prawdy w otaczającym nas świecie i ludziach.

Co jest dla Nas ważne w życiu? Po wielu różnych doświadczeniach wiemy, że przede wszystkim zdrowie! Wierzymy w moc miłości oraz w dobro, które powraca. A o czym marzymy? O wzajemnym szacunku wśród ludzi oraz powrocie do Czarnogóry!

Pasja do fotografii towarzyszy nam od wielu lat. Na początku fotografowaliśmy głównie krajobrazy, przyrodę, faunę i florę, gwiazdy, co było mocno związane z fotografią podróżniczą. Maroko, Indonezja, Turcja, Brazylia, Indie, Islandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Tajlandia, Peru, Włochy, Albania i ukochana Czarnogóra – m.in. te kraje umożliwiły nam patrzenie na świat z innej perspektywy, nauczyły utrwalać spojrzenie.

Następnie w centrum uwagi znalazł się człowiek, co otworzyło nas na różne dziedziny fotografii. Nasze doświadczenie związane jest w dużej mierze z portretami ludzi. Z portretami artystycznymi, ślubnymi,  wizerunkowymi, modowymi, czy też zdjęciami dla zakochanych.

Dużo tych kategorii? To prawda! Jak zapewne zauważycie po naszych zdjęciach – lubimy naturalność, spontaniczność i wędrujemy po różnych stylach fotografii, nie chcąc być zamkniętym w jednej szufladzie, stąd ludzie, gwiazdy, architektura, krajobrazy, góry… Staramy się zawsze o zdjęcia twórcze, które będą miały w sobie coś wyjątkowego. Poruszamy się po wielu kategoriach fotografii, żeby wciąż się rozwijać.